| Product code: | BX002083 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 20,40 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 16,59 EUR |
Hidraulička dizalica s nosivošću od 2 000 kg, TUV certificirana
TUV certificirana hidraulička dizalica koristi se uglavnom za podizanje automobila.
Prije upotrebe pažljivo pročitajte ove upute za uporabu.
Maksimalno korisno opterećenje: 2000 kg. Minimalna visina: 148 mm. Maksimalna visina: cca. 278 mm.
Područje primjene: u vozilima i popravcima guma za privremeno podizanje i potporu motornih vozila. Zahvaljujući optimalnom hidrauličkom prijenosu, radi s minimalnom ručnom silom. Patentirani sigurnosni ventil sprječava preopterećenje. Ima četiri kotača, od kojih su dva straga samopodešavajuća. Koristite samo na podlogama s dovoljnom nosivošću! UPOZORENJE: Ako je moguće, podizanje treba provoditi na čvrstoj, ravnoj i tvrdoj podlozi. U slučaju kvara, zamijenite kotač. Zaustavite motor i upotrijebite upozorenje specifično za to područje. Osigurajte vozilo (parkirna kočnica, mjenjač). Prije podizanja otpustite vijke kotača. Dizalicu koristite na određenim i označenim mjestima. Nakon zamjene kotača zategnite vijke kotača tek nakon spuštanja dizalice. Uvijek provjerite vijke nakon nekoliko kilometara.
| Širina | 9.5 cm |
| Visina | 17.5 cm |
| Dubina | 12 cm |
| Težina | 2.38 kg |