| Product code: | BX001794 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 12,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,92 EUR |
4CARS stojan za svjetlo upozorenja
Držač za svjetlo upozorenja s promjerom drške od 25 mm, visine 105 mm, pričvršćen vijkom od 22 mm. Služi za brzo i jednostavno pričvršćivanje svjetla upozorenja. Dio je električna utičnica koju je potrebno nakon sklapanja svjetla upozorenja zatvoriti namjenskim gumenim poklopcem. Montažu preporučamo prepustiti stručnjaku.
| Širina: | 3.5 cm |
| Visina: | 14.5 cm |
| Dubina: | 11.5 cm |
| Težina: | 0.29 kg |