| Product code: | BX001792 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 28,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 23,25 EUR |
4CARS višefunkcijsko upozoravajuće svjetlo 12/24V 40 LED
Upute za uporabu:
Za aktiviranje upozoravajućeg svjetlosnog uređaja, umetnite utikač upaljača u utičnicu upaljača. Na donjoj strani upozoravajućeg svjetla nalazi se magnet i usisne čašice koje pouzdano drže proizvod na odabranom mjestu. Upozoravajuće svjetlo može se koristiti s 12V i 24V žaruljom.
| Širina: | 17 cm |
| Visina: | 13.5 cm |
| Dubina: | 17 cm |
| Težina: | 0.75 kg |