| Product code: | BX001791 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 26,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 21,63 EUR |
4CARS Višefunkcionalno upozoravajuće svjetlo 12V
Upute za uporabu:
Za aktiviranje upozoravajućeg svjetlosnog uređaja, umetnite utikač upaljača u utičnicu upaljača. Na donjoj strani upozoravajućeg svjetla nalazi se magnet i usisne čašice koje pouzdano drže proizvod na odabranom mjestu. Upozoravajuće svjetlo može se koristiti sa žaruljama od 12V i 24V.
| Širina: | 14.5 cm |
| Visina: | 16.5 cm |
| Dubina: | 14.5 cm |
| Težina: | 0.86 kg |