| Product code: | BX001795 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
4CARS višefunkcionalno upozoravajuće svjetlo 12 V Č.2
Na donjoj strani upozoravajućeg svjetla nalazi se magnet i usisne čašice koje će pouzdano držati proizvod na odabranom mjestu.
Upute za uporabu:
Na donjoj strani upozoravajućeg svjetla nalazi se magnet koji će pouzdano držati proizvod na odabranom mjestu. Uključak za napajanje umetnite u izvor napajanja, čime ćete pokrenuti upozoravajuće svjetlo. Upozorenje: Ne koristiti na javnim cestama.
| Širina: | 13.5 cm |
| Visina: | 11 cm |
| Dubina: | 13.5 cm |
| Težina: | 0.5 kg |