| Product code: | 1PPU000101 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 60,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 49,02 EUR |
| DAB - DAB+ | |
|
Konektor |
FAKRA muški SMEDI |
| Produžni kabel | Produžni kabel nije dio pakiranja |
| Potrošnja | 60 mA max |
| Napajanje | 12V Phantom |
| Frekvencija | III Band = 174 ÷ 240 MHz |
| VSWR | III Band < 2:1 |
| Dobitak | III Band = 10 dBi |
| Montaža | Unutarnji dio branika i plastičnih ili stakloplastičnih dijelova Pričvršćivanje antene: ljepilo Pojačalo: vijčano |
| Temperatura | -40° C do +95° C |
| Težina | 100 g |
Unutarnja folijska ljepljiva aktivna antena za prijem DAB/DAB+ signala
Folijska antena s visokoučinkovitim pojačalom za prijem DAB frekvencija. Može se instalirati na plastične ili stakloplastične površine. Prikladna za instalaciju u autokampovima, kamp prikolicama i teretnim vozilima.
Tehnički podaci:
- namijenjena za prijem DAB / DAB+
- frekvencijski raspon: 174 - 240MHZ (III. pojas)
- dobitak: III pojas 10 ± 2 dB
- napajanje: 12V DC fantomsko i vanjsko
- strujna potrošnja: 60mA max.
- konektor na pojačalu: FAKRA (smeđa boja)
- isporučuje se bez antenskog kabela
- konektor: FAKRA muški (smeđa boja)
- dimenzije ljepljive antene: 15 x 8cm
Instalacija:
Antena: samoljepljiva na plastične ili laminatne površine
Pojačalo: pričvrstiti pomoću pričvrske i vijka
Primjena:
univerzalna unutar automobila
Autokampovi, kamp prikolice, teretna ili kamioni