| Product code: | BX001784 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 33,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 27,48 EUR |
Promijenite svoju vožnju na bolje zahvaljujući LED HB4. Ovaj moderni set pruža svjetlosni tok od 4800 lumena, dok COB LED tehnologija osigurava savršenu vidljivost i trajnost. Montaža je jednostavna kao kod zamjene halogenih žarulja.
LED set nije odobren za korištenje u cestnom prometu, namijenjen je samo za tuning i sportske svrhe.
Set sadrži:
| LED HB4 CX SERIES | |
| Boja | 6000K |
| Svjetlosni tok | 3000lm |
| Dijode | 4x7,5W COB |
| Potrošnja energije | 30W |
| Radio | Ne ometa radio signal |
| Napon | 12V |
| Radna temperatura [°C] | ~60 |
| Baza | HB4 / 9006 |