| Product code: | BX001555 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA H1 12V 100W Vision PRO SPORT BOX 2ks
Bělejší světlo, silný účinek.
Až o 50 % jasnější než standardní žárovky (subjektivní dojem).
Neschváleno pro použití na veřejných komunikacích!
| Typ žárovky: | H1 |
|---|---|
| Typ patice: | P14,5s |
| Barva světla: | 3800K |
| Napětí: | 12V |
| Výkon: | 100W |
Autožárovky ELTA Vision PRO SPORT jsou vyráběny v Anglii.
Cena je za BOX (2ks).