| Product code: | BX001530 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
ELTA H11 12V 55W Vision PRO +150% BOX 2kom
Njihova izvedba pruža do 150% više svjetlosti, tako da možete brže reagirati i uživati u sigurnijoj i zanimljivijoj vožnji.
Osim toga, njihovo svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru.
Žarulje ELTA Vision Pro +150% su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju bilo kakav upis u tehničku knjižicu. Svi setovi žarulja imaju "E" odobrenje.
| Tip žarulje: | H11 |
|---|---|
| Tip baze: | PGJ19-2 |
| Boja svjetla: | 3700K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 55 W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO +150% proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).