| Product code: | BX001559 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 20,40 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 16,59 EUR |
ELTA H11 12V 55W Vision PRO +50% BOX 2kom
Njihova izvedba pruža do 50% više svjetline, tako da možete brže reagirati i uživati u sigurnijoj i zanimljivijoj vožnji.
Žarulje ELTA Vision PRO +50% su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju bilo kakav upis u tehničku knjižicu. Svi setovi žarulja imaju "E" odobrenje.
| Tip žarulje: | H11 |
|---|---|
| Tip baze: | PGJ19-2 |
| Boja svjetla: | 3400K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 55W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO +50% proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).