| Product code: | BX001544 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 25,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 20,81 EUR |
ELTA H15 12V 55/15W Vision PRO BLUE+ BOX 2ks
Jejich výkon poskytuje až o 50% více jasu, a vy tak budete moci rychleji reagovat a užijete si bezpečnější a zajímavější jízdu.
Navíc je jejich světlo o 20% bělejší, a přitom neoslňuje protijedoucí řidiče.
Žárovky ELTA Vision PRO BLUE+ jsou přímo zaměnitelné a nevyžadují žádný zápis do technického průkazu. Všechny sady žárovek mají "E" schválení.
H15 má 2 vlákna a 3 funkce:
| Typ žárovky: | H15 |
|---|---|
| Typ patice: | PGJ23t |
| Barva světla: | 3600K |
| Napětí: | 12V |
| Výkon: | 55/15 W |
Autožárovky ELTA Vision PRO BLUE+ jsou vyráběny v Anglii.
Cena je za BOX (2ks).