| Product code: | BX001544 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 25,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 20,81 EUR |
ELTA H15 12V 55/15W Vision PRO BLUE+ BOX 2kom
Njihova izvedba pruža do 50% više svjetline, što vam omogućuje brže reagiranje i uživanje u sigurnijoj i zanimljivijoj vožnji.
Osim toga, njihovo svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru.
Žarulje ELTA Vision PRO BLUE+ izravno su zamjenjive i ne zahtijevaju upis u tehnički list. Svi setovi žarulja imaju "E" homologaciju.
H15 ima 2 niti i 3 funkcije:
| Tip žarulje: | H15 |
|---|---|
| Tip baze: | PGJ23t |
| Boja svjetla: | 3600K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 55/15 W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO BLUE+ proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).