| Product code: | BX001554 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 13,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 10,81 EUR |
ELTA H4 12V 100/80W Vision PRO SPORT BOX 2kom
Bjelje svjetlo, snažan učinak.
Do 50 % svjetlije od standardnih žarulja (subjektivni dojam).
Nije odobreno za korištenje na javnim prometnicama!
| Tip žarulje: | H4 |
|---|---|
| Tip baze: | P43T |
| Boja svjetla: | 3800K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 100/80W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO SPORT proizvedene su u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).