| Product code: | BX003205 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 16,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 13,25 EUR |
ELTA H4 12V 60/55W VISION PRO 180% Black Edition BOX 2kom
Njihova izvedba pruža do 180% više svjetline, tako da možete brže reagirati i uživati u sigurnijoj i zanimljivijoj vožnji.
Osim toga, njihovo svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru.
Žarulje ELTA Vision Pro +180% su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju upis u tehnički list. Svi setovi žarulja imaju "E" homologaciju.
| Tip žarulje: | H4 |
|---|---|
| Tip baze: | P43t |
| Boja svjetla: | 3700K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 60/55 W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO +180% proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).