| Product code: | BX001547 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 10,10 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 8,21 EUR |
ELTA H4 12V 60/55W Vision PRO BLUE+ BOX 2ks
Njihova snaga pruža do 50% više svjetline, tako da možete brže reagirati i uživati u sigurnijoj i zanimljivijoj vožnji.
Osim toga, njihovo svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru.
Žarulje ELTA Vision PRO BLUE+ su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju nikakvo upisivanje u tehničku knjižicu. Svi setovi žarulja imaju "E" odobrenje.
| Tip žarulje: | H4 |
|---|---|
| Tip baze: | P43t |
| Boja svjetla: | 3600K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 60/55W |
Autožarulje ELTA Vision PRO BLUE+ proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2 komada).