| Product code: | BX001556 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 15,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 12,44 EUR |
ELTA H7 12V 100W Vision PRO SPORT BOX 2kom
Bjelje svjetlo, snažan učinak.
Do 50 % svjetlije od standardnih žarulja (subjektivni dojam).
Nije odobreno za korištenje na javnim cestama!
| Tip žarulje: | H7 |
|---|---|
| Tip baze: | PX26d |
| Boja svjetla: | 3800K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 100W |
Automobilske žarulje ELTA Vision PRO SPORT proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2kom).