| Product code: | BX001552 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA HB3 12V 60W Vision PRO BLUE BOX 2ks
Svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru.
Žarulje ELTA Vision PRO BLUE su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju upis u tehničku knjižicu. Svi setovi žarulja imaju "E" homologaciju.
| Tip žarulje: | HB3 |
|---|---|
| Tip baze: | P20d |
| Boja svjetla: | 3600K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 60W |
Autožarulje ELTA Vision PRO BLUE proizvode se u Engleskoj.
Cijena je za BOX (2 komada).