| Product code: | BX001553 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 11,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,11 EUR |
ELTA HB4 12V 51W Vision PRO BLUE BOX 2ks
Světlo o 20 % bělejší a přitom neoslňuje protijedoucí řidiče.
Žárovky ELTA Vision PRO BLUE jsou přímo zaměnitelné a nevyžadují žádný zápis do technického průkazu. Všechny sady žárovek mají "E" schválení.
| Typ žárovky: | HB4 |
|---|---|
| Typ patice: | P22d |
| Barva světla: | 3600K |
| Napětí: | 12V |
| Výkon: | 51W |
Autožárovky ELTA Vision PRO BLUE jsou vyráběny v Anglii.
Cena je za BOX (2ks).