| Product code: | BX001592 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 38,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 31,63 EUR |
ELTA Xenonska izbojna cijev D1S Vision PRO BLUE
Stvara elegantni Plavi Efekt s temperaturom svjetla 6000K s jasnim bijelim svjetlom.
Odobrena za promet na cestama.
Xenonske izbojne cijevi ELTA Vision PRO BLUE+ su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju upis u tehničku knjižicu. Svi setovi xenonskih izbojnih cijevi imaju "E" odobrenje.
| Tip izbojne cijevi: |
D1S (PK32d-2)
|
|---|---|
| Homologacija: | da (ECE) |
| Boja svjetla: | 6000K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 35W |
ELTA Vision PRO BLUE+ se proizvode u Engleskoj.
Garancija: 2 godine
Cijena je za 1 komad