| Product code: | BX001593 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 25,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 20,81 EUR |
ELTA Xenonska izbojka D2S Vision PRO BLUE
Stvara elegantan Plavi Efekt s temperaturom svjetla 6000K s jasnim bijelim svjetlom.
Odobrena za promet na cestama.
Xenonske izbojke ELTA Vision PRO BLUE+ su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju bilo kakav upis u tehničku knjižicu. Svi kompleti xenonskih izbojki imaju "E" odobrenje.
| Tip izbojke: |
D2S (P32d-2)
|
|---|---|
| Homologacija: | da (ECE) |
| Boja svjetla: | 6000K |
| Napajanje: | 12V |
| Snaga: | 35W |
ELTA Vision PRO BLUE+ se proizvode u Engleskoj.
Garancija: 2 godine
Cijena je za 1 komad