| Product code: | BX001594 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 40,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 33,25 EUR |
ELTA Xenonska žarulja D3S Vision PRO BLUE
Stvara elegantni Plavi Efekt s temperaturom svjetlosti 6000K s jasnim bijelim svjetlom.
Odobrena za promet na javnim cestama.
Xenonske žarulje ELTA Vision PRO BLUE+ su izravno zamjenjive i ne zahtijevaju upis u tehnički list. Svi kompleti xenonskih žarulja imaju "E" odobrenje.
| Tip žarulje: |
D3S (PK32d-5)
|
|---|---|
| Homologacija: | da (ECE) |
| Boja svjetla: | 6000K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 35W |
ELTA Vision PRO BLUE+ se proizvode u Engleskoj.
Garancija: 2 godine
Cijena je za 1 komad