| Product code: | BX001599 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 40,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 33,25 EUR |
ELTA Xenónová výbojka D4S Vision PRO SPORT 7000K
Izraženo plavo svjetlo (zahvaljujući posebnom sustavu punjenja umjesto klasičnog premaza) s temperaturom svjetla 7000K.
Visok kontrast i stilski izgled na cesti.
Namijenjena isključivo za korištenje izvan javnih prometnica.
| Tip izbojke: |
D4S (P32d-5)
|
|---|---|
| Homologacija: | ne |
| Boja svjetla: | 7000K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 35W |
ELTA Vision PRO SPORT proizvode se u Engleskoj.
Garancija: 2 godine
Cijena je za 1 komad