| Product code: | BX000873 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 4,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 3,90 EUR |
H1 OSRAM All Season Super 55W 64150ALS
Cjelogodišnja žarulja - nova razina sigurnosti za svako vrijeme.
Veća vidljivost u lošim vremenskim uvjetima i 30% više svjetla na cesti s UV filterom. Osvijetljena površina za 10 metara više.
S povećanim intenzitetom svjetlosti od 30% i posebnom interferencijskom (dugobojnom) slojem koja probija zavjesu lošeg vremena, pruža neusporedivu vidljivost u nepovoljnim vremenskim uvjetima.
| Tip | H1 |
| Napon | 12V |
| Snaga | 55 W |
| Broj komada | 1 |
| Temperatura boje | 3000K |
Odobreno za promet na javnim cestama.
Cijena za 1 komad.