| Product code: | BX000874 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 4,40 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 3,58 EUR |
H3 OSRAM All Season Super 55W 64151ALS
Cjelogodišnja žarulja - nova razina sigurnosti za sve vremenske uvjete.
Veća vidljivost pri lošim vremenskim uvjetima i 30% više svjetla na cesti s UV filterom. Osvijetljena površina 10 metara više.
S povećanim intenzitetom svjetlosti od 30% i posebnom interferencijskom (duginom) prevlakom koja probija zavjesu lošeg vremena, pruža neusporedivu vidljivost pri nepovoljnim vremenskim uvjetima.
| Tip | H3 |
| Napon | 12V |
| Snaga | 55 W |
| Broj komada | 1 |
| Boja svjetlosti | 3000K |
Odobreno za promet na cestama.
Cijena za 1 komad.