| Product code: | BX000875 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 6,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 5,45 EUR |
H4 OSRAM All Season Super 60/55W 64193ALS
Cjelogodišnja žarulja - nova razina sigurnosti za svako vrijeme.
Veća vidljivost u lošim vremenskim uvjetima i 30% više svjetla na cesti s UV filterom. Osvijetljena površina za 10 metara više.
S povećanim sjajem od 30% i posebnom interferirajućom (duginom) slojem koja probija veo lošeg vremena, pruža neusporedivu vidljivost u nepovoljnim vremenskim uvjetima.
| Tip | H4 |
| Napon | 12V |
| Snaga | 60/55W |
| Broj komada | 1 |
| Boja temperature | 3000K |
Odobreno za promet na cestama.
Cijena za 1 komad.