| Product code: | BX003700 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 25,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 21,06 EUR |
H7 OSRAM Night Breaker Laser +220% 2 kom. 64210NB220-2HB BOX
Homologirano za uporabu u cestnom prometu!
Zahvaljujući inovativnoj laserskoj tehnologiji nude precizniji pogled ispred vozila. Do 220% svjetlije su od standardnih halogenih žarulja. Osim toga, pružaju vidljivost svjetlosnog snopa do 150 metara dalje. Nadalje, njihovo svjetlo je 20% bjelje, a pritom ne zasljepljuje vozače u suprotnom smjeru. Naprotiv, vozačima s ovim svjetlima vožnja ne zamara oči i doprinose boljoj i sigurnijoj vožnji, također zahvaljujući izvrsnoj vidljivosti ruba ceste i time mogućih pješaka i biciklista. Za minimiziranje prijelaznog otpora mogu se pohvaliti pozlaćenim kontaktima.
Značajke:
+220% više svjetla
+150m duži svjetlosni snop
+20% bjelje svjetlo
| Proizvođač: | Osram |
| EAN: | 4062172399579 |
| Snaga: | 55 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H7 (PX26d) |
| Temperatura boje: | 3550 K |
| Vijek trajanja (Tc): | 250 sati |
| Duljina: | 59 mm |
| Promjer: | 12 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Cijena je za 2 kom. (BOX).