| Product code: | BX000876 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 7,60 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 6,18 EUR |
H7 OSRAM All Season 55W 64210ALL
Cjelogodišnja žarulja - nova razina sigurnosti za svako vrijeme.
Veća vidljivost u lošim vremenskim uvjetima i 30% više svjetla na cesti s UV filterom. Osvijetljena površina za 10 metara više.
Sa povećanim intenzitetom svjetlosti od 30% i posebnim interferencijskim (duginim) slojem koji probija koprenu lošeg vremena, pruža neusporedivu vidljivost u nepovoljnim vremenskim uvjetima.
| Tip | H7 |
| Napon | 12V |
| Snaga | 55W |
| Broj komada | 1 |
| Boja svjetlosti | 3000K |
Odobreno za promet na cestama.
Cijena za 1 komad.