| Product code: | BX001781 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 12,20 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 9,92 EUR |
Xenonska izbojnica KEETEC D2S namijenjena za originalne xenonske reflektore s temperaturom boje 6000K.
| Tip izbojnice: |
D2S (P32d-2)
|
|---|---|
| Homologacija: | da (ECE) |
| Boja svjetla: | 6000K |
| Napon: | 12V |
| Snaga: | 35W |
Cijena je za 1 komad