| Product code: | BX001143 |
| Availability: | Not in stock |
| Old price: |
|
| Price: | 61,40 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 49,92 EUR |
Promijenite svoju vožnju na bolje zahvaljujući LED H15. Ovaj moderan set pruža svjetlosni tok od 7600 lumena, dok COB LED tehnologija osigurava savršenu vidljivost i trajnost. Montaža je jednostavna kao kod zamjene halogenih žarulja.
LED set nije odobren za korištenje u cestnom prometu, namijenjen je samo za tuning i sportske svrhe.
Set sadrži:
H15 ima 3 funkcije:
| LED H15 36W 6000K |
|
| Boja | 6000K |
| Svjetlosni tok | 3800lm |
| Dioda | 2x18W COB |
| Potrošnja energije | 36W |
| Radio | Ne ometa radio signal |
| Napon | 12V / 24V |
| Radna temperatura [°C] | ~60 |
| Priključak | H15 |