| Product code: | BX003699 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 71,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 58,29 EUR |
Osram 64193DWNBSM-1HB H4 NIGHT BREAKER LED SMART +330% 6000K 1kom
Sadržaj pakiranja: komplet sadrži 1kom LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: H4 (P43t)
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin savršeno se uklapaju s LED dnevnim svjetlima. LED žarulje se lako instaliraju i prikladne su za većinu farova.
OSRAM NIGHT BREAKER H4-LED, prva LED dioda tvrtke OSRAM koja je legalna i u Hrvatskoj.
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Odobrenje za korištenje na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama", vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogen žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Hrvatski distributeri uzimaju u obzir lokalne zakonske propise i označavaju kutiju komponente s zamjenskim LED svjetlosnim izvorima naljepnicom s oznakom homologacije komponente, na kojoj je naveden broj tog odobrenja MD SR 27MD N-01863 (za H4). Za legalnu instalaciju ova naljepnica mora biti zalijepljena na napojnom kabelu LED žarulje, koji je dio pakiranja.
Parametri:
| EAN: | 4062172398114 |
| Snaga: | 20/19 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H4 (P43t) |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Brend: | Osram |