| Product code: | BX003698 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 71,70 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 58,29 EUR |
Osram 64210DWNBG2-1HFB H7 NIGHT BREAKER LED +230% 6000K 1ks GEN2
Sadržaj pakiranja: set sadrži 1kom LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: H7 (PX26d)
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin savršeno se uklapaju uz LED dnevno svjetlo. LED žarulje se lako ugrađuju i prikladne su za većinu prednjih svjetala.
OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED, prva LED dioda tvrtke OSRAM koja je legalna i u Hrvatskoj.
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Odobrenje za uporabu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama", vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogen žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Hrvatski distributeri uzimaju u obzir lokalne zakonske propise i označavaju kutiju komponente s zamjenskim LED svjetlosnim izvorima naljepnicom s oznakom homologacije komponente, na kojoj je naveden broj tog odobrenja 27MD N-01864 (za H7). Za legalnu ugradnju, ova naljepnica mora biti zalijepljena na napojnom kabelu LED žarulje, koji je dio pakiranja.
Parametri:
| EAN: | 4062172383301 |
| Snaga: | 19 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H7 (PX26d) |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 4 godine |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |