| Product code: | BX002799 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 20,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 16,99 EUR |
Osram analogni kompresor TYREinflate 200
S TYREInflate200 možete ponovno napumpati gumu od defekta u 4,5 minuta.
Opremljen je velikim gumbom za uključivanje/isključivanje za jednostavno upravljanje. Ravni i čvrsti dizajn TyreInflate200 održava uređaj stabilnim tijekom rada.
Napajanje se osigurava putem 3 m dugog kabela, TyreInflate200 se spaja na 12 V utičnicu u automobilu i olakšava pristup svim gumama oko vozila.
Prikazuje vrijednosti tlaka u kPA, barima i PSI. Uključuje i prostor za pohranu za čepove ventila guma.
Također sadrži 3-dijelni adapter za gume bicikala, gume motocikala, lopte i druge napuhive predmete.
Prijenosno analogno zračno pumpalo za auto idealan je suputnik na putu, u slučaju kvara ili gubitka tlaka u gumama. Potpuno napumpa gumu za samo 4,5 minute (na temelju pumpanja 13-inčne gume bez zraka na 2,41 bara).
| Broj dijela | OTI200 |
|---|---|
| Proizvođač | OSRAM |
| EAN brojevi | 4052899620209 |
| Težina [kg] | 0,662 kg |
| Visina [mm] | 197 mm |
| Duljina [mm] | 177 mm |
| Indikator | s analognim indikatorom |
| Napon (AC) [V] | 12 V V |
| Izvedba kompresora za gume | prijenosni, s priključkom crijeva na stanicu komprimiranog zraka |
| Širina [mm] | 79 mm |
| Preciznost indikatora [bar] | 0,1 bar |
| Radni tlak do [bar] | 6,9 bar |
| Garancija | 24 mjeseca |