| Product code: | BX002822 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 54,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 44,63 EUR |
Osram kompresor digitálny TYREinflate 1000
Digitalni manometar s velikim zaslonom (PSI, BAR, kPa)
>Napumpa 13'' gumu za 2 minute
3,5 m dugačak namotljivi napojni kabel s utikačem za 12 V u auto upaljač
Odvajana pretinac za čep ventila
Funkcija autostop pri postizanju željenog tlaka, s memorijom zadnje vrijednosti željenog tlaka
Opremljen funkcijom LED svjetla s jasnim bijelim svjetlom
Ekstra dugačka 70 cm fleksibilna zračna crijeva s lako dostupnim odlagalištem posebno dizajniranim da spriječi preklapanje
Sadrži i torbicu s latex rukavicama i zamjenskim čepovima ventila
| Broj dijela | OTI1000 |
|---|---|
| Proizvođač | OSRAM |
| EAN brojevi | 4052899620223 |
| Težina [kg] | 1,626 kg |
| Visina [mm] | 219 mm |
| Duljina [mm] | 200 mm |
| Pokazivač | s digitalnim pokazivačem |
| Napon (AC) [V] | 12 V V |
| Izvedba kompresora | mobilni, s crijevnim priključkom na stanicu komprimiranog zraka |
| Širina [mm] | 88 mm |
| Točnost pokazivača [bar] | 0,1 bar |
| Radni tlak do [bar] | 5,5 bar |
| Garancija | 24 mjeseca |