| Product code: | BX002800 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 47,10 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 38,29 EUR |
Osram kompresor digitálny TYREinflate 450
S TyreInflate450 možete napumpirati gumu iz prazne gume u 3 minute (guma 13 mm na 2,41 bara).
Opremljen funkcijom automatskog zaustavljanja za postavljanje željenog tlaka u gumi.
Sadrži digitalni zaslon s pozadinskim osvjetljenjem i bijelu LED svjetlost za optimalnu vidljivost i u mraku.
Ravan i čvrst dizajn TyreInflate450 održava uređaj stabilnim tijekom korištenja, a namotač sprječava stvaranje zbrkanih kabela i pomaže vam da se brže vratite na cestu.
Također sadrži 3-dijelni adapter za gume bicikala, gume motocikala, lopte i druge napuhljive predmete.
| Broj dijela | OTI450 |
|---|---|
| Proizvođač | OSRAM |
| EAN brojevi | 4052899620216 |
| Težina [kg] | 0,684 kg |
| Visina [mm] | 219 mm |
| Dužina [mm] | 200 mm |
| Pokazivač | s digitalnim pokazivačem |
| Napon (AC) [V] | 12 V V |
| Izvedba kompresora | mobilni, s priključkom crijeva na stanicu komprimiranog zraka |
| Širina [mm] | 88 mm |
| Točnost pokazivača [bar] | 0,1 bar |
| Radni tlak do [bar] | 6,9 bar |
| Garancija | 24 mjeseca |