| Product code: | BX003271 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 81,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 66,59 EUR |
Osram H1 HL VINTAGE 64150DWVNT-2MB H1 2700K
Zahvaljujući optimiziranoj raspodjeli svjetla, dodatno montirane žarulje OSRAM LEDriving HL Vintage1) osiguravaju do +300 % veći sjaj2), optimalnu vidljivost i manje zasljepljivanje.
Žarulje jamče savršeno električno ponašanje čak i pri instalaciji na stare električne krugove.
Zahvaljujući najnovijoj LED tehnologiji i vrlo kompaktnom dizajnu, ove žarulje omogućuju visoku kompatibilnost i jednostavnu instalaciju za vozila s odgovarajućim tipovima halogenih žarulja.
Vozači mogu iskoristiti prednosti LED tehnologije bez visokih temperatura, bez emisije UV zračenja, s nižom potrošnjom energije i dužim vijekom trajanja farova, a da pritom nije ugrožena estetika klasičnog vozila.
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Parametri:
| EAN: | 4062172384810 |
| Snaga: | 13 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H1 (P14,5s) |
| Kromatska temperatura: | 2700 K |
| Garancija: | 4 godine |
| Homologacija: | NE |
| Marka: | Osram |