| Product code: | BX003271 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 81,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 66,59 EUR |
Osram H1 HL VINTAGE 64150DWVNT-2MB H1 2700K
Díky optimalizovanému rozložení světla zajišťují dodatečně montované žárovky OSRAM LEDriving HL Vintage1) až o +300 % vyšší jas2) optimální viditelnost a menší oslnění.
Žárovky zaručují dokonalé elektrické chování i při instalaci na staré elektrické obvody.
Díky nejnovější technologii LED a velmi kompaktnímu designu umožňují tyto žárovky vysokou kompatibilitu a snadnou instalaci pro vozidla s příslušnými typy halogenových žárovek.
Řidiči mohou využívat výhody technologie LED bez vysokých teplot, bez emisí UV záření, s nižší spotřebou energie a delší životností světlometů, aniž by byla ohrožena estetika klasického vozidla.
Plug-and-play nabízí řidičům významné výhody:
Parametry:
| EAN: | 4062172384810 |
| Výkon: | 13 W |
| Napětí: | 12 V |
| Patice: | H1 (P14,5s) |
| Teplota chromatičnosti: | 2700 K |
| Záruka: | 4 roky |
| Homologace: | NE |
| Značka: | Osram |