| Product code: | BX003754 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 9145DWNBSM-2HB H10 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2 komada
Sadržaj pakiranja: set sadrži 2 komada LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: H10
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin savršeno se uklapaju uz LED dnevno svjetlo. LED žarulje se lako ugrađuju i prikladne su za većinu farova.
OSRAM NIGHT BREAKER H10-LED – odobrena i legalna za upotrebu
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Odobrenje za upotrebu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama", vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogeno žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Parametri:
| EAN: | 4062172410250 |
| Snaga: | 7 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H10 |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |