| Product code: | BX003769 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 139,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 113,74 EUR |
Osram H11 SMART NIGHT BREAKER LED 64211DWNBSM-ECE-2HB 6000K 2kom
Sadržaj pakiranja: komplet sadrži 2 komada LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: H11
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin savršeno se uklapaju s LED dnevnim svjetlima. LED žarulje se lako instaliraju i prikladne su za većinu farova.
OSRAM NIGHT BREAKER H11-LED - odobrena i legalna za upotrebu
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Odobrenje za upotrebu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama", vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogen žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Zamjenski LED izvori H11-LED odobreni su prema normi ECE R37 za sva 12 V vozila. Stoga nije potreban nikakav popis kompatibilnosti, provjera broja odobrenja farova ili lijepljenje naljepnica. Odobreni su u svim zemljama koje su ugovorne strane ECE, uključujući Europsku uniju i mnoge druge europske zemlje.
Parametri:
| EAN: | 4062172418331 |
| Snaga: | 14 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H11 |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |