| Product code: | BX003769 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 139,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 113,74 EUR |
Osram H11 SMART NIGHT BREAKER LED 64211DWNBSM-ECE-2HB 6000K 2ks
Obsah balení: sada obsahuje 2ks LED žárovek
Univerzální socket – používá se místo typů: H11
LED autožárovky s barvou světla 6000 Kelvin se perfektně hodí k LED dennímu svícení. LED žárovky se snadno instalují a jsou vhodné do většiny světlometů.
OSRAM NIGHT BREAKER H11-LED – schválená a legální pro použití
Plug-and-play nabízí řidičům významné výhody:
Schválení pro používání na silnicích je důležitým krokem, na kterém jsme pracovali několik let.
Díky našim "LED žárovkám" mohou nyní řidiči legálně, jednoduše a levně nahradit své halogenové žárovky nejnovější technologií LED."
Náhradní LED zdroje H11-LED jsou schváleny podle normy ECE R37 pro všechna 12 V vozidla. Proto není potřeba žádný seznam kompatibility, žádné ověřování čísla schválení světlometů ani lepení štítků. Jsou schváleny ve všech zemích, které jsou smluvními stranami ECE, včetně Evropské unie a mnoha dalších evropských zemí.
Parametry:
| EAN: | 4062172418331 |
| Výkon: | 14 W |
| Napětí: | 12 V |
| Patice: | H11 |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Záruka: | 5 let |
| Homologizace: | ANO |
| Značka: | Osram |