| Product code: | BX003816 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 139,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 113,74 EUR |
NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 sa do +450 % većom svjetlinom
Zamijenite stare halogenke novim, za cestu odobrenim NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 i iskusite modernu LED tehnologiju sa znatno većim intenzitetom svjetla! Montaža je brza i jednostavna jer ne zahtijeva dodatne adaptere ili poklopce. Zahvaljujući inovativnom dizajnu i OSRAM tehnologiji, ova LED žarulja savršeno je prilagođena uobičajenim utičnicama i nudi identičnu 1:1 konstrukciju.
Prednosti NIGHT BREAKER® LED SPEED H4:
Moderno bijelo svjetlo s temperaturom boje do 6000 Kelvina.
Do +450 % veća svjetlina za bolju vidljivost i sigurnost.
Smanjeno zasljepljivanje ostalih sudionika u prometu, koje premašuje dopuštene granice do 50 %.
Energetska učinkovitost – ušteda do 60 % energije u usporedbi s halogenim žaruljama.
Dug vijek trajanja – zahvaljujući otpornom dizajnu do šest puta duži vijek trajanja.
S ovom revolucionarnom tehnologijom možete podići razinu ne samo dugih, već i kratkih svjetala i uživati u stabilnom učinku čak i pri niskom naponu baterije.
Odaberite NIGHT BREAKER® LED Retrofit žarulje od OSRAM-a i uživajte u kombinaciji izvrsne svjetline, energetske učinkovitosti i dugog vijeka trajanja – sve s odobrenjem za cestu. OSRAM također pruža posebno jamstvo za sve NIGHT BREAKER® LED proizvode.
Odobrenje za upotrebu na cesti:
Zahvaljujući našim LED žaruljama, vozači sada mogu legalno, jednostavno i pristupačno zamijeniti svoje halogenke najmodernijom LED tehnologijom.
Parametri:
| EAN: | 4062172422383 |
| Snaga: | 14/14W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H4 |
| Temperatura boje: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |