| Product code: | BX003816 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 139,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 113,74 EUR |
NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 s až +450 % vyšší svítivostí
Nahraďte staré halogenové žárovky novými, na silnici schválenými NIGHT BREAKER® LED SPEED H4 a zažijte moderní LED technologii s výrazně vyšší intenzitou světla! Montáž je rychlá a jednoduchá, protože nevyžaduje žádné další adaptéry ani krytky. Díky inovativnímu designu a technologii OSRAM je tato LED žárovka dokonale přizpůsobena běžným objímkám a nabízí identickou 1:1 konstrukci.
Výhody NIGHT BREAKER® LED SPEED H4:
Moderní bílé světlo s teplotou barvy až do 6000 Kelvinů.
Až +450 % vyšší svítivost pro lepší viditelnost a bezpečnost.
Snížené oslnění ostatních účastníků silničního provozu, které překračuje povolené limity až o 50 %.
Energetická efektivita – úspora až 60 % energie ve srovnání s halogenovými žárovkami.
Dlouhá životnost – díky odolnému designu až šestinásobná životnost.
S touto revoluční technologií můžete zvýšit úroveň nejen dálkových, ale i potkávacích světel a užívat si stabilní výkon i při nízkém napětí baterie.
Rozhodněte se pro NIGHT BREAKER® LED Retrofit žárovky od OSRAM a užívejte si kombinaci vynikající svítivosti, energetické efektivity a dlouhé životnosti – vše se schválením na silnicích. OSRAM také poskytuje speciální záruku na všechny NIGHT BREAKER® LED produkty.
Schválení pro použití na silnici:
Díky našim LED žárovkám mohou řidiči nyní legálně, jednoduše a cenově dostupně nahradit své halogenové žárovky nejmodernější LED technologií.
Parametry:
| EAN: | 4062172422383 |
| Výkon: | 14/14W |
| Napětí: | 12 V |
| Patice: | H4 |
| Teplota chromatického tónu: | 6000 K |
| Záruka: | 5 let |
| Homologace: | ANO |
| Značka: | Osram |