| Product code: | BX003810 |
| Availability: | 0 |
| Old price: |
|
| Price: | 79,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 64,96 EUR |
OSRAM LEDriving HL LED INTENSE NEXT H7 +400% 64210DWINN-2HB – Moćne LED žarulje nove generacije
Novi model OSRAM LEDriving HL INTENSE NXT H7 predstavlja nastavak uspješne serije HL INTENSE i nudi revolucionarna poboljšanja u području automobilske rasvjete. S izvanrednim +400 % povećanjem svjetlosne snage u odnosu na standardne halogene žarulje dobivate bolju vidljivost, brže reakcije i veću sigurnost tijekom noćne vožnje.
Zahvaljujući tehnologiji CANBUS žarulje ne prijavljuju grešku puknute žarulje u većini modernih vozila, pa je njihova uporaba bezproblematična i jednostavna.
+400 % više svjetla u odnosu na standardne halogene žarulje
Hladna bijela boja svjetla (6000 K) – slična dnevnom svjetlu
CANBUS kompatibilnost – bez grešaka u većini vozila
Optimizirano hlađenje – aktivni ventilator + pasivni hladnjak
Značajna ušteda energije i duži vijek trajanja do 5 000 sati
Trenutna zamjena pri reklamaciji, bez čekanja na rješavanje do 30 dana
5-godišnje jamstvo
Cijena je za par (2 kom.)
| Proizvođač | OSRAM |
|---|---|
| Primjena | Ne (off-road – izvan javnih cesta) |
| Temperatura boje | 6000 K |
| Tehnologija | LED |
| Nazivni napon | 12 V |
| Nazivna snaga | 42 W |
| Baza | H7 (PX26d) |
| Svjetlosni tok | 4000 lm |
| Vijek trajanja (TC) | 2500 sati |
| Jamstvo | 5 godina |
| EAN | 4062172408172 |
| Pakiranje | 2 kom. (par) |