| Product code: | BX003751 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 109,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 89,35 EUR |
Osram 9006DWNBSM-2HB HB4/9006 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2kom
Sadržaj pakiranja: set sadrži 2kom LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: HB4/9006
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin se savršeno uklapaju s LED dnevnim svjetlom. LED žarulje se lako ugrađuju i prikladne su za većinu prednjih svjetala.
OSRAM NIGHT BREAKER HB4-LED - odobrena i legalna za upotrebu
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
Odobrenje za upotrebu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama" vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogen žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Parametri:
| EAN: | 4062172410236 |
| Snaga: | 10 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | HB4/9006 |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |