| Product code: | BX003692 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 77 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 62,60 EUR |
Osram xenon svjetiljka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 66140XN2
Nova generacija ima najjače osvjetljenje među xenon izvorima svjetlosti. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobivate precizniji pregled osvijetljenog puta ispred vozila. Do 220% su svjetlije od standardnih xenon svjetiljki. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja, već i boju svjetla na granicu od 4500 K.
Parametri:
| EAN: | 4062172397735 |
| Snaga: | 35 W |
| Napon: | 85 V |
| Baza: | D1S (PK32d-2) |
| Vijek trajanja (Tc): | 3000 sati |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 81 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Cijena je za 1kom.