| Product code: | BX003687 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 89,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 73,09 EUR |
Osram xenon izbojka D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66240XN2-2HB
Nova generacija ima najjače osvjetljenje među ksenonskim svjetlosnim izvorima. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobivate precizniji pregled osvijetljene ceste ispred vozila. Do 220% su jače nego standardne ksenonske izbojke. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja, već i boju svjetla do granice od 4500 K.
Parametri:
| EAN: | 4062172397766 |
| Snaga: | 35 W |
| Baza: | D2S (P32d-2) |
| Temperatura boje: | 4500 K |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 77 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Set sadrži 2 komada (BOX).