| Product code: | BX003688 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 48 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 39,02 EUR |
Osram xenon svjetiljka D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 1kom 66240XN2
Nova generacija ima najjače osvjetljenje među xenon izvorima svjetlosti. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobit ćete precizniji pregled osvijetljene ceste ispred vozila. Do 220% su svjetlije od standardnih xenon svjetiljki. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja, već i boju svjetla na granicu od 4500 K.
Parametri:
| EAN: | 4062172398640 |
| Snaga: | 35 W |
| Baza: | D2S (P32d-2) |
| Temperatura boje: | 4500 K |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 77 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Cijena je po komadu!