| Product code: | BX003689 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 122,80 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 99,84 EUR |
Osram xenon žarulja D4S 12/24V XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66440XN2-2HB
Nova generacija ima najjače osvjetljenje među xenon izvorima svjetlosti. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobit ćete precizniji pogled na osvijetljeni put ispred vozila. Do 220% su svjetlije od standardnih xenon žarulja. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja, već i boju svjetla na granicu od 4500 K.
Parametri:
| EAN: | 4062172397827 |
| Snaga: | 35 W |
| Baza: | D4S (P32d-5) |
| Temperatura boje: | 4500 K |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 80 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Set sadrži 2 komada (BOX).