| Product code: | BX002775 |
| Availability: | 0 |
| Price: | 74,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 60,89 EUR |
Najsigurnije je osloniti se samog sebe i na izvor za pokretanje OSRAM BATTERYstart koji će vas brzo vratiti na put.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, sva tri izvora za pokretanje lako se stane u pretinac u nadzornoj ploči i spremni su za uporabu.
Imaju male dimenzije i nisku težinu, opremljeni su USB konektorom, funkcioniraju kao PowerBank.
Pune mobilne telefone, fotoaparate, tablete itd. opremljeni su LED svjetlom koje olakšava spajanje na bateriju noću ili u tamnim garažama.
Integrirani zaštitni mehanizmi sprječavaju oštećenje i osiguravaju vašu sigurnost (zaštita od obrnutog polariteta, pregrijavanja ili kratkog spoja).
BATTERYstart su izvori za pokretanje za trenutno pokretanje, prikladni su za benzinske motore ili dizelske motore.
| Kataloški broj | OBSL200 |
|---|---|
| Broj dijela | OBSL200 |
| Proizvođač | OSRAM |
| EAN brojevi | 4052899620476 |
| Radna temperatura [°C] | -20 °C |
| Radna temperatura do [°C] | 40 °C |
| Mrežni napon (AC) [V] | 12 V V |
| Pokretna struja (12V) [A] | 150 A |
| Kapacitet baterije (puno punjenje) [Ah] | 6 Ah |
| Vrijeme punjenja [h] | 2 h |
| Pokazivač | s pozadinskim osvjetljenjem |
| Vršna struja (12V) [A] | 300 A |
| Zaštita od kratkog spoja | da |
| Zaštita od pregrijavanja | da |
| Zaštita od obrnutog polariteta | da |