| Product code: | CM43100101 |
| Availability: | Not in stock |
| Old price: |
|
| Price: | 89,90 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 73,09 EUR |
Prijenosni zračni kompresor s preciznim digitalnim zaslonom olakšat će vam život. Više od pumpe za gume, također je i 8800 mAh baterija za punjenje uređaja, svjetiljka i Jumpstarter.
Baterijska zračna pumpa opremljena je digitalnim LCD zaslonom koji može jasno prikazati izmjereni tlak i unaprijed postavljeni tlak. Tlak u stvarnom vremenu mijenja se tijekom napuhavanja, tako da možete pratiti tlak u gumama u bilo kojem trenutku.
Električna pumpa za gume ima 4 odabirne jedinice uključujući PSI, BAR, KPA, Kg/cm², s 5 različitih scenarijskih načina rada koji postižu učinkovitiju i inteligentniju sposobnost napuhavanja, prikladna za automobile, bicikle, motocikle, lopte i slično.
Zračna pumpa integrira praktičnost i estetiku, s dizajnom LED svjetiljke za hitne slučajeve, omogućuje pohranu crijeva, sadrži torbu za nošenje i set nastavaka.
Maksimalna vrijednost tlaka je 8,3 Bara.
RADNI NAČINI:
Savjet: 1Bar=14,5PSI=100kPa=1,02kg/cm²






| Kapacitet baterije | 8800mAh |
| Dimenzije | 13 × 15 × 3,8 cm |
| USB Type-C Ulaz | 5V/2A |
| USB Type-C Izlaz | 5V/2.1A |
| Težina | 0.66kg |
| Duljina zračnog crijeva | 50cm |
| Maksimalni tlak | 8.3Bar/120Psi |
| Snaga napuhavanja | 0~2.5Bar/36Psi≤6minutes @ 195/60/R15 tire |
| Odstupanja tlaka |
±0.1Bar/±2Psi(Napuhavanje) ±0.01Bar/±1Psi(Prikaz) |