| Product code: | BX001894 |
| Availability: | Not in stock |
| Price: | 15,30 EUR with VAT |
| Price without VAT: | 12,44 EUR |
Organizator Walser Driver Jack
Otporan na izblijedjivanje. Organizator ima mnogo prostora za pohranu. Materijal: Poliester
Organizator se lako čisti i vodootporan je.
| Širina: | 1.5 cm |
| Visina: | 28 cm |
| Dubina: | 38 cm |
| Težina: | 0.3 kg |